ЧЕРНІВЦІ

Корупція та високі податки заважають вести бізнес у Чернівцях

0

Кожні два роки Чернівецький центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу проводить моніторинг проблем бізнес-середовища області. Про це розповіли працівники Центру на брифінгу 17 грудня.

Результати опитування у 2013 році показали, що переважна кількість респондентів - 57 відсотків - зазначили про погіршення умов ведення бізнесу. (На фото Наталя БАТРАКОВА, консультант гарячої лінії з питань підприємництва Центру показує інфографіку, на якій відображено оцінку бізнес-клімату).

Серед причин підприємці зазначили низьку купівельну спроможність населення, високі орендні ставки, високі тарифи на послуги підприємств-монополістів, не завжди чесна конкуренція між суб’єктами господарювання тощо.

Найбільше заважають розвиткові малого бізнесу Буковини високі нарахування на фонд оплати праці (єдиний соціальний внесок - до Пенсійного фонду), недостатнє фінансування місцевих програм розвитку підприємництва, високий рівень корупції, слабкий захист права власності, бюрократія.

Аналітичний звіт базувався на анонімному анкетуванню підприємців задля отримання відвертих та правдивих даних. Водночас, далеко не всі підприємці погодилися взяти у ньому участь. Зокрема найменш активним виявився бізнес у Новоселицькому та Сторожинецькому районах. 

А з Кельмецького, Глибоцького та Вижницького районів надали відповіді усі підприємці, які брали участь у виїзних сеансах інформаційної гарячої лінії з питань підприємництва.

Інформація за темами: корупція, бізнес

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua