ЧЕРНІВЦІ

Дитячу лікарню знову ремонтують

0

Ремонт педіатричного корпусу Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні планують здійснити наступного року. Цьогоріч ремонт у приміщенні вже розпочався. На реконструкцію закладу з міського бюджету вже виділили один мільйон гривень. Подальший ремонт потребує ще одного мільйона.

- Педіатричний корпус — це стара будівля, - розповів головний лікар Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні Сергій Сторожук. - В цьому році цей корпус вже розпочали ремонтувати. З міського бюджету на ремонт та реконструкцію педіатричного корпусу виділили більше одного мільйона гривень. Перше, що там відремонтовано, це операційна. Перепланування відбулося і в клінічних відділеннях. Зараз у педіатричному відділенні функціонують 30 ліжок. Тут діє нова система опалення, повністю замінена система подачі теплої і холодної води. У палатах є душові і туалети. Звичайно, що зупинитися на цьому не можна. Корпус надалі будемо ремонтувати і реконструювати. В наступному році, якщо виділять хоча би стільки коштів, або трішки більше, у нас є план поетапного ремонту цієї споруди.

За словами Сергія Сторожука, ремонт і реконструкція корпусу покращать якість надання лікувальних послуг. Переконатися в цьому лікарі змогли на прикладі роботи в новому хірургічному корпусі дитячої лікарні, який відкрили рік тому. Цей корпус оснащений сучасним обладнанням. Тут також запровадили нові методики лікування. Як розповів головний лікар, завдяки покращеним умовам лікування, смертність пацієнтів лікарні за останній рік зменшилася втричі.

- Ми втричі зменшили втрати дітей, особливо серед новонароджених (від 0,40 до 0,14 відсотків пролікованих). Тому що ці умови, в яких ми зараз працюємо, не дають нам можливості маниврувати приміщеннями, - зауважив С. Сторожук. - Обладнання, яке закуплене і встановлене, дає можливість виходжувати новонароджених, навіть з ектремально низькою вагою тіла - від 500 грам.

Інформація за темами: лікарня, ремонт

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua