ЧЕРНІВЦІ

Засідання сімейних лікарів провели у Чернівцях

0

Департамент охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА та кафедра сімейної медицини Буковинського державного медичного університету провели чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію «Хронічна хвороба нирок: сучасні підходи до діагностики та лікування інфекцій сечової системи».

Ці заходи, що відбулися у Палаці "Академічний" Буковинського медуніверситету, зібрали майже півтори сотні учасників – організаторів охорони здоров’я, науковців та сімейних лікарів з усіх районів області.

Відкрила засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області заступник начальника управління – начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров`я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Любов Крикливець. Вона розповіла, чим жила спільнота сімейних лікарів області протягом року та які завдання стоять перед ними у зв’язку з реформуванням вітчизняної медицини. Також Л. Крикливець розповіла присутнім про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою на Буковині, зазначивши, що область має всі шанси успішно впоратися із поставленим державою завданням. Наразі лідерами в області з реалізації проекту є міста Чернівці та Новодністровськ і Путильський район.

У рамках науково-практичної конференції перед її учасниками виступили науковці БДМУ. Зокрема, доповідь доктора медичних наук, професора кафедри внутрішньої медицини Лілії Зуб була присвячена питанням діагностики та лікування інфекцій сечової системи. А у своєму виступі доктор медичних наук, професор кафедри сімейної медицини Лариси Сидорчук детально зупинилася на питанні симптоматичних артеріальних гіпертензій ниркового генезу, що є дуже важливим у роботі лікарів первинної ланки.

Інформація за темами: охорони здоров’я, лікарня

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua