ЧЕРНІВЦІ

Завершилась акция «Лучший смартфон истинным поклонникам», которую редакция «Комментариев» проводила с 24 октября по 24 ноября 2013 года

Результати конкурсу вже опубліковані на сторінці Facebook-представництва Comments.ua.

Нагадаємо, що для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно було:

1 . Приєднатися до сторінки Comments.UA на Faceboоk

2 . Запросити якомога більше друзів приєднатися до сторінки Comments.UA на Facebook

3 . Зробити знімок екрана (printscreen) з кількістю друзів, які є шанувальниками сторінки Comments.UA (зображення)

4 . Опублікувати скрін на стіні сторінки Comments.UA

Повідомлення про перемогу і контактні дані для отримання призів розіслані всім номінантам, а редакція «Коментарів» вирішила продовжити термін вручення призів до 10 грудня 2013 року, надавши переможцям більше часу для приїзду або делегування представників, які могли б отримати призи. Нагадуємо, що згідно з правилами проведення акції, організатор визначає місце вручення призів, а остаточна дата для отримання свого призу - 2 грудня 2013 року.

Отже, відповідно до результатів конкурсу, найбільшу кількість друзів (1228 учасників), які є також шанувальниками Comments.UA, має Малинка Сергій Миколайович. Сергію вже вручили головний приз акції - кращий смартфон LG G2 (за версією експертів), наданий партнером конкурсу, компанією «LG Electronics Україна».

 

 Дещо менші, але все одно вражаючі показники продемонстрували Артем Наврузов та Андрій Радик, які мають у співтоваристві своїх друзів 1 134 і 754 шанувальників Comments.UA відповідно. Артем та Андрій вже запрошені для вручення фотопринтерів LG Pocket Photo PD233, які також надані партнером конкурсу, компанією «LG Electronics Україна».

Визначені також потенційні власники авторучок класу преміум з нанесеним логотипом «Коментарі» - ними стали Юрій Біганський і Дмитро Нанакі, які читають новини від Comments.UA разом з 689-а і 616-а своїми друзями.

«КОМЕНТАРІ» вдячні партнеру акції, компанії «LG Electronics Україна», і всім своїм читачам за участь в проведенні акції. Зазначимо, що зростання кількості прихильників Comments.UA в Facebook, в Google+ і Вконтакте продовжився істотними темпами і після завершення конкурсу, що свідчить про якісну та активну аудиторію видання, для якої і працюють редакції «Коментарів» в 11 регіонах України.

«Коментарям» приємно відзначити, що мобільний фотопринтер LG Pocket Photo PD233, який дозволяє швидко і просто роздрукувати фотосо зі смартфона за допомогою бездротового з´єднання, наприклад, Bluetooth або NFC, став дійсно бажаним призом для більшості наших читачів.

 Що ж до флагманського апарату LG G2, смартфон має ряд унікальних особливостей, зокрема G2 виділяється своїм інноваційним дизайном - це перший пристрій, в якому немає кнопок з боків, а єдина кнопка управління розташована на задній панелі - саме там, де природним чином лягає вказівний палець руки. Таке нововведення робить смартфон універсальним, адже ним зручно користуватися і лівою і правою рукою.

Тільки в LG G2 використовується чотирьохядерний процесор Qualcomm ® Snapdragon ™ 800 з частотою 2.26 Ггц на кожне ядро і акумулятор ємністю 3000 мАг, виготовлений за технологією SiO +. Завдяки ефективному розподілу завдань між чотирма ядрами LG G2 може легко працювати з кількома процесами одночасно, забезпечуючи до 50% кращі результати в роботі з графікою і більш високу швидкість роботи процесора. 5,2 -дюймовий Full HD IPS дисплей забезпечує чудову якість зображень і тексту, зберігаючи реалістичні кольори і високу деталізацію зображення. Смартфон також оснащений якісною 13-мегапіксельною камерою. В апараті використана передова технологія оптичної стабілізації зображення OIS, яка запобігає розмитості знімків і робить їх чіткими і чистими навіть для рухомого об´єкта або при недостатній освітленості. Також G2 забезпечує високу якість звуку як при записі, так і при відтворенні, і має « гостьовий режим», що дозволяє налаштувати режим роботи для себе або гостей, контролюючи, які програми і можливості є доступними, залежно від того, який режим ви обрали.

Повідомляємо, що «КОМЕНТАРІ» і надалі планують підтримувати своїх найактивніших шанувальників, тому запрошуємо приєднуватися до наших співтовариств у соціальних мережах усіх розумних і активних читачів і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з нашими партнерами.

Інформація за темами: конкурс, Коментарі, приз

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua