ЧЕРНІВЦІ

Бриченко заявив, що «анткличківські поправки» сфальсифікували

Бриченко вимагає від ГПУ порушити справу проти Рибака за «антикличківські поправки»

0

Народний депутат Ігор Бриченко з власної ініціативи відвідав Головне слідче управління МВС, щоб дати свідчення про фальсифікацію поправок до Податкового кодексу, поданих нібито від його імені

Про це повідомили в прес-службі «Батьківщини».

Бриченко не заперечує, що дійсно є автором 31 поправки до законопроекту, але в день голосування в сесійній залі, отримавши матеріали, в тому числі і порівняльну таблицю, виявив, що йому приписані дві поправки, яких він насправді не подавав.

«Тих двох поправок, які нібито стосуються Віталія Кличка, я не вносив і на засіданні комітету вони не розглядалися», - сказав Бриченко.

За його словами, зазначивши факт підроблення, він негайно подав письмову заяву на ім´я голови Верховної Ради Володимира Рибака. Однак, сказав депутат, голова ВР «на неї зовсім не відреагував».

Більше того, спікер не просто проігнорував звернення, а, «навпаки, негайно поставив фальсифікований проект закону на голосування за основу і в цілому, підписав його і ще не висохло чорнило, як направив Януковичу», заявив Бриченко.

«Під час зустрічі зі слідчим Козловим я детально пояснив суть цієї справи, оскільки була здійснена підміна документів, які я подавав за своїм підписом. Тому хай вони шукають людей, які фальсифікують документи опозиційних депутатів і комітетів», - зазначив Бриченко.

Він вважає недоцільною експертизу його підпису, оскільки на останній сторінці документа за переліком поправок підпис дійсно його, а ось «сторінки, які всередині, замінені, і в них додані дві сфальсифіковані поправки, які не вносилися, не розглядалися на комітеті,  що зафіксовані стенограмою засідання».

Бриченко повідомив, що направив звернення до генерального прокурора Віктора Пшонки з вимогою порушити кримінальну справу стосовно голови Верховної Ради Рибака.

«Голова Верховної Ради України мав не допустити розгляд і прийняття законопроекту №2054а з урахуванням поправок № № 36 і 76, оскільки мали місце факти фальсифікації тексту згаданого законопроекту, представленого народним депутатам для розгляду у другому читанні», - написав Бриченко Пшонці.

На його думку, «дії Рибака мають ознаки кримінального діяння, передбаченого статтею 351 Кримінального кодексу України (перешкоджання діяльності народного депутата України), оскільки мало місце невиконання службовою особою законних вимог народного депутата України», а саме - не прийнято до уваги наявність офіційного листа про відкликання фальсифікованих поправок.

Як повідомляли «Коментарі» , Закон про внесення змін до Податкового кодексу, які можуть перешкодити лідерові  УДАРу Віталію Кличку взяти участь у президентських виборах, передали на підпис Президенту Віктору Януковичу.

Нагадаємо, 24 жовтня Верховна Рада прийняла законопроект № 2054а про внесення змін до Податкового кодексу щодо обліку та реєстрації платників податків. Даний документ передбачає, що особи , які мають посвідку на проживання в іншій країні, не є резидентами України.

 Як заявили в опозиції, таким чином, Кличко фактично позбавляється права брати участь у президентській кампанії 2015 року.

Поправку подав депутат від «Батьківщини» Ігор Бриченко, хоча сам він це заперечує.

Глава фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк учора підкреслив, що скандальна поправка до закону є сфальсифікованою і «Батьківщина» не має до неї стосунку. Також Яценюк повідомив, що Бриченко вже звернувся із заявою до прокуратури з приводу фальсифікації поправок до закону.

29 жовтня стало відомо, що столична міліція почала розслідування обставин внесення поправок до законопроекту про внесення змін до Податкового кодексу.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua