ЧЕРНІВЦІ

Макіївська міліція пустила самопливом обіг зброї

0

  Працівників міліції притягнуто до відповідальності за грубі порушення у сфері обігу зброї

Прокуратурою виявлено, що правоохоронці Макіївки не дотримувалися вимоги законодавства про порядок придбання і зберігання зброї населенням, а також його обліку, повідомили в прес-службі прокуратури м. Макіївка.

У ході перевірки встановлено, що у всіх п´яти райвідділах міліції Макіївки мали місце факти невиконання вимог законодавства про адміністративні послуги, до яких належить надання дозволів на реєстрацію і використання мисливської вогнепальної, пневматичної, холодної зброї та боєприпасів.

Дозволи видавалися з порушеннями. Деякі заяви громадян на продовження терміну дії дозволів на зброю взагалі не реєструвалися. Не всі контрольні справи містили обов´язкові документи, а саме довідки про наявність або відсутність судимостей у власників зброї, в деяких справах були довідки, термін дії яких вже закінчився. Правоохоронцями не складалися протоколи про адміністративні правопорушення і не вживалися заходи для усунення виявлених порушень.

Також встановлено, що міліціонери не дотримувалися річного терміну для перевірки порядку зберігання зброї за місцем її знаходження. Крім того, не велась картотека власників зброї, яка використовується для перевірки осіб, затриманих за правопорушення, а також для орієнтування нарядів міліції.

«Дії посадових осіб правоохоронних органів порушують права громадян та законодавство про адміністративні послуги. Органами прокуратури було внесено подання, за результатами розгляду яких виявлені порушення усунені, 6 працівників міліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності», - повідомила старший прокурор прокуратури Макіївки Ірина Меладзе.


502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua