ЧЕРНІВЦІ

Рибак стверджує, що після підписання угоди з ЄС Україна збереже свій позаблоковий статус

Нацбюро розслідувань можуть створити до Вільнюського саміту

0

Законопроект про створення Національного бюро розслідувань Верховна Рада України розгляне до саміту «Східного партнерства», який відбудеться 28-29 листопада у Вільнюсі

Про це повідомив глава парламенту Володимир Рибак під час засідання координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування в Рівному, передають «Українські новини».

За його словами, також до саміту Рада розгляне законопроекти про прокуратуру та про зміни до виборчого законодавства. «Корупція в державі є і в центрі, і на місцях. Потрібно ухвалити закон про незалежне бюро розслідувань, незалежне, тому що так далі тривати не може», - сказав Рибак.

Він вважає , що розгляд цих законопроектів дозволить остаточно виконати вимоги, які були поставлені перед Україною для підписання угоди про асоціацію з ЄС. Водночас спікер наголосив, що підписання цієї угоди ще не гарантує подальшого вступу України в ЄС, а тільки відкриває можливість для цього.

Рибак також додав, що після підписання угоди про асоціацію з ЄС Україна збереже свій позаблоковий нейтральний статус і має продовжити прагматичну політику вибудовування вигідних взаємовідносин з усіма економічними союзами, з якими вона межує.

Нагадаємо, в серпні народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Андрій Кожем’якін запропонував парламенту створити Державне бюро розслідувань, яке має розслідувати справи проти високопоставлених чиновників, суддів і прокурорів.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua