ЧЕРНІВЦІ

Вітчизняна стрічка про Жуля Верна отримала «Срібного дельфіна» на Каннському фестивалі

Український документальний фільм отримав нагороду в Каннах (ФОТО, ВІДЕО)

0

Драма «Жуль Верн. Подорож довжиною в життя» отримала «Срібного дельфіна» 

 

Про це «Коментарям» повідомили в компанії FILM.UA.

За інформацією компанії, документальна стрічка Михайла Кострова «Жуль Верн. Подорож довжиною в життя», виробництва FILM.UA та Signal Red, отримала нагороду «Срібний дельфін» в категорії «Документальна драма» на Cannes Corporate Media & TV Awards.

Як зазначають у компанії, цього року конкуренція за нагороду фестивалю була особливо висока: організаторам надійшла рекордна кількість заявок - 719 робіт із 40 країн світу.

 Картина розповідає про «невтомного мандрівника» - так так Жуль Верна називали сучасники.

«Людина з безмежною фантазією і нестримною жагою життя - він подарував нам інструкцію з мріянню. І дійсно, хто ж з нас не хотів обігнути земну кулю разом з Філеаса Фогг і Жаном Паспарту? Хто не мріяв опинитися на «Наутілусі» з Капітаном Немо? Цей фільм - не що інше як невеликий екскурс у дитинство. З дитинства Жуль Верн мріяв про далекі незвідані країни, уявляючи, наскільки тамтешнє життя відрізняється від того, що оточувало його в Європі. Навчання на юридичному факультеті в Сорбонні обтяжувало його, і замість законів і кодексів юний фантазер вивчав карту зоряного неба, мріючи про подорож на Місяць», - наголошується в синопсисі картини.

 Особливість творчості Жуля Верна в тому, що завдяки багатій уяві й аналітичному складу розуму письменник створив образи і картини, що зачаровують читачів донині. Цікаво, що ці фантазії крок за кроком ставали досягненнями наукового прогресу.

«Проте, як справжній учений, він не вигадував «теорії майбутнього», а моделював вже існуючі. Подорожі в космос, в підводні глибини, в далеке майбутнє? Жуль Верн перелітав у ці дивовижні світи, щоб одного разу вони стали частиною нашої реальності», - підкреслюють творці фільму.

Автори стрічки відтворили основні етапи життя знаменитого письменника за допомогою CGI - графіки.

Зазначимо, що це вже не перша нагорода «Жуль Верна». На WorldFest Houston фільм був удостоєний вищої нагороди Platinum Remi Award у категорії документальних фільмів. Докудрама також пройшла в шорт-лист міжнародного телефестивалю NYF Television & Film Awards, результати якого будуть відомі у квітні 2014 року.

Як повідомляють у FILM.UA, «Жуль Верн» увійшов у цикл програм «Великі мрійники», що складається з 5 фільмів: «Дивовижні світи Ціолковського», «Вільна енергія Тесли», «Жуль Верн. Подорож довжиною в життя», «Леонардо да Вінчі. У пошуках істини» і «Архімед. Повелитель чисел». Цикл входить до каталогу програм Off The Fence - одного з провідних світових дистриб´юторів телевізійного контенту.

Зазначимо, що фестиваль Cannes Corporate Media & TV Awards був заснований у 2010 році компанією Filmservice International і розташовується у Відні, Австрії. З того часу фестиваль безперервно зростав і розвивався. Всього за три роки він став одним з топ - фестивалів у своїй галузі. 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua