ЧЕРНІВЦІ

Процесс причисления к лику святых двух Римских пап будет завершен 27 апреля 2014 года

Оголошено дату приєднання до лику святих Іоанна Павла II

0

Католицька церква оголосила термін остаточної канонізації двох колишніх понтифіків - Івана XXIII та Іоанна Павла II

Про це повідомляє «Лента.ру», посилаючись на Agence France-Presse.

Згідно з повідомленням, процес зарахування до лику святих двох Римських пап, що перебували на чолі церкви в другій половині XX століття, буде завершено на урочистій церемонії 27 квітня 2014 року.

На думку спостерігачів, одночасна канонізація двох популярних Пап має посприяти об´єднанню Католицької церкви. Іоанн XXII вважається одним з найбільш авторитетних понтифіків для консерваторів, а Івана Павла II вельми поважають в колах ліберальної і прогресивної пастви.

Рішенню про причислення двох Пап до лику святих передував довгий процес пошуку створених ними чудес, яких, за правилами, має бути два.

Медична та теологічна комісії підтвердили, що молитвами Іоанна Павла II в Коста-Ріці була вилікувана жінка, яка страждала на невиліковну недугу. До цього його визнали зцілителем французької черниці, яка молилася Папі вже після його смерті.

У разі канонізації Іоанна XXII Франциск пішов на відступ від правил Ватикану, оскільки в активі того Папи лише одне підтверджене диво. Його зарахують до лику святих за сукупністю заслуг перед церквою.

Зараз Іван XXIII і Іван Павло II перебувають рівнем нижче святих, їх прийнято називати «блаженними».

Зазначимо, Папа Римський Іоанн XXIII (Анджело Ронкаллі), який помер у червні 1963 року, був беатифікований Іваном Павлом II 3 вересня 2000 року. У свою чергу, Іван Павло II (Кароль Войтила), який помер 2 квітня 2005 року, був проголошений блаженним своїм наступником на папському престолі Бенедиктом XVI в рекордні терміни - вже 1 травня 2011 року.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua