ЧЕРНІВЦІ

В «Укравтодорі» впевнені, що корупція до ям на дорогах стосунку не має

0

 У Держагентстві вважають, що дорожні служби не допускають порушень у технології будівництва доріг, побоюючись відповідальності

Як передає кореспондент «Коментарів», про це глава Державного агентства автодоріг («Укравтодор») Євген Прусенко заявив у ході публічних дебатів «Якісні дороги – дороге задоволення для України», які пройшли вчора пізно ввечері.

«Складно відповідати на запитання про корупцію, як ніби тебе зловили за вухо. Але я можу сказати, що за 2011 - 2012 рік був опублікований звіт Держфінінспекції, який був «пробарабанений» на весь світ, що ось є 225 млн втрат від «Укравтодору»... За результатами судових засідань, заперечень «Укравтодору» прийнятих, залишилося на сьогодні в судах 45 млн грн», – повідомив Євген Прусенко.

Глава Держагентства автодоріг також висловив упевненість, що дорожні служби не допускають порушень у технології будівництва доріг, побоюючись відповідальності.

«Не може бути такого, щоб було чотири сантиметри (шар дорожнього покриття - ред.) замість п’яти, тому що ніхто сам собі не ворог і у в’язницю не хоче. Це те, що можна перевірити через п’ять, десять років, можна прийти і подивитися. Те ж саме за кількістю піску і так далі», – наголосив Прусенко.

За словами голови «Укравтодору», корупційні явища в автодорожній галузі не мають значного впливу на загальну ситуацію.

«З цим треба боротися, але не треба робити це головною причиною такого стану доріг», – зазначив Євген Прусенко.

Як повідомляли «Коментарі», згідно зі звітом Державної фінансової інспекції України, були перевірені регіональні служби автомобільних доріг та дочірні підприємства ДАК «Автомобільні дороги України» за II - IV квартали 2010 року, 2011 рік та I півріччя 2012 року. Ревізії виявили ряд суттєвих порушень і недоліків на суму 225 млн грн, які негативно впливають на стан дорожньої галузі України й призводять до «вимивання» та незаконного використання бюджетних коштів.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua