ЧЕРНІВЦІ

«Антирейдерська» комісія розглянула 70 заяв про захоплення

0

  Перший віце-прем´єр-міністр Сергій Арбузов закликав підприємців, у яких є проблеми з веденням бізнесу в Україні, звертатися в «Антирейдерську» комісію

Про це він заявив під час першого засідання Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, повідомляє "РБК - Україна».

«У разі підтвердження факту спроби рейдерського захоплення, гарантую надання необхідної допомоги», - заявив Арбузов.

За його словами, за час своєї роботи «Антирейдерська» комісія вже опрацювала близько 70 заяв, розмір збитків у яких від дій рейдерів оцінюється на суму від 300 млн до 1 млрд грн.

«Сьогодні ми проводимо перше, в широкому складі, засідання Міжвідомчої комісії. Не потрібно пояснювати, що це питання державної ваги. На порядку денному - протистояння держави цьому явищу, яке загрожувало економіці країни та реалізації державних реформ», - підкреслив перший віце-прем´єр.

«Оскільки успіх президентських реформ залежить від інвестиційного клімату в Україні, Уряд зобов´язаний гарантувати інвесторам захист їх прав, недоторканність бізнес-активів, сприятливі умови для розвитку бізнесу», - зазначив Сергій Арбузов. «І ці гарантії вимагають від кожного з нас принципової позиції щодо боротьби з економічними злочинами», - додав він.

Арбузов також зазначив, що за останні роки в Україні сталися тисячі корпоративних конфліктів з використанням рейдерських схем. «Отримання контролю над бізнес -активами здійснюється за допомогою таких схем, як: скупка акцій і проведення додаткових емісій, отримання неправомірно прийнятих судових рішень, організація сумнівних акціонерних зборів тощо», - зазначив він.

За словами першого віце -прем´єра, сьогодні рейдери все більше використовують корупційні зв´язки. «Президент України Віктор Федорович Янукович неодноразово підкреслював неприпустимість такого явища, як корупція у складі органів виконавчої влади, правоохоронних органів та суддівського корпусу. Жоден випадок не повинен залишатися без реагування. Саме заради досягнення цієї мети уряд ініціював створення нашої комісії», - пояснив Арбузов.


Разом з тим він розповів, що з моменту поновлення своєї роботи Комісія вже обробляє звернення і впливає на проблеми, які важливі для інвесторів і для України в цілому. Так, в робочому порядку вже вдалося допомогти корпорації Філіп Морріс, забезпечивши процес реєстрації прав власності компанії в Україні.

Арбузов також додав, що комісії вдалося призупинити позбавлення власності у низки інших інвесторів - як іноземних, так і українських.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua