ЧЕРНІВЦІ

Від Києва до Каховки браконьєри виловили 11 тонн риби на півмільйона

0

За результатами рейдових перевірок, організованих Дніпровською екологічною прокуратурою на Канівському водосховищі в межах адміністративної території м. Києва та Каховського водосховища, встановлено 2,4 тис. фактів незаконного лову риби, вилучено більше 11 тонн незаконного улову

Як повідомили в Дніпровській екологічній прокуратурі, в період рейдів було виявлено 52 факти кримінальних правопорушень, 336 сіток та 81 човен.

«За виявленими фактами порушень нараховано збитків на суму понад 500 тис. грн, заявлено 84 позови на суму 350 тис. грн», - зазначили в прокуратурі.

«В ході перевірок також виявлено факти неналежного виконання правоохоронними та природоохоронними органами державного контролю своїх обов’язків. Поширеними фактами порушень є формально проведені перевірки, невжиття вичерпних заходів до порушників, порушення при притягненні до адміністративної та кримінальної відповідальності», - зазначають у прокуратурі.

У зв’язку з цим Дніпровською екологічною прокуратурою винесено 40 постанов про проведення перевірок, внесено 25 документів прокурорського реагування за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 41 посадову особу органів державного контролю.

Період весняно-літньої нерестової заборони в більшості дніпровських водосховищ закінчується 10 червня. На Канівському водосховищі в межах адміністративної території м. Києва та Каховського водосховища цей період триватиме до 13 і 18 червня відповідно.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua