ЧЕРНІВЦІ

Wikivoyage «заговорив» українською

0

29 березня почала роботу українська частина онлайн-путівника Wikivoyage, яка отримала назву «Вікімандри»

Як повідомляє «Вікімедіа Україна», «Вікімандри» – українська частина онлайн-путівника Wikivoyage, одного з останніх проектів фонду Wikimedia Foundation, запуск якого відбувся на початку 2013 року.

«Мета Wikivoyage – надати користувачам інформацію про туристичні напрямки, а також рекомендувати готелі, ресторани і цікаві туристичні об’єкти. У Wikivoyage використані вікі-технології, які дозволяють користувачам створювати, оновлювати й редагувати окремі статті», - зазначають організатори проекту.

«Wikivoyage – безкоштовний, повний, актуальний і надійний міжнародний путівник. Щоразу, коли мандрівники зустрічаються, вони розповідають про відвідування місця і розпитують про місця, які вони збираються відвідати. Ми прагнемо полегшити обмін цими знаннями», - підкреслюють розробники.

Робота над українським розділом Wikivoyage у тестовому режимі почалася в листопаді 2012 року. Після обговорення та голосування для української версії обрали назву «Вікімандри».

«До участі у розвитку проекту запрошуються всі охочі. Будь-хто може почати з опису свого рідного міста чи написати про особливості своєї недавньої туристичної поїздки. Ті, хто добре володіє іноземними мовами, можуть спробувати створити розмовник. Адже така інформація може виявитися корисною та унікальною для мандрівника», - зазначає «Вікімедіа Україна».

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua