ЧЕРНІВЦІ

«Вікімедія» презентувала «молодшого брата» про подорожі

0

  Сьогодні в українській «Вікіпедії» з´явився проект «Вікіподорожі»

 Про це повідомляє «proIT» з посиланням на прес-службу «Вікімедіа».

Основною метою «Вікіподорожі» є створення   різними мовами вільних інформаційних ресурсів для мандрівників: ілюстрованих путівників, розмовників, загальних і докладних карт і маршрутів. Наповнення сайту є плодом співпраці учасників з багатьох країн світу.

Розділ українською мовою став дванадцятим серед усіх мовних версій: розділи англійською, іспанською, італійською, голландською, німецькою, польською, португальською, російською, румунською, французькою та шведською мовами.

«Вікіподорожі» були засновані в інкубаторі «Фонду Вікімедіа» 13 листопада 2012, ініціатором створення став користувач Base. Сьогодні українські «Вікіподорожі» вже редагують більше 50 зареєстрованих редакторів, з яких лише шість зробили більше 100 змін: Voll, RLuts, Nickispeaki, Will D, Leinbach, Base.

В українських «Вікіподорожах» вже створена докладна довідка та повна географічна ієрархія континентів, а також статті-заготовки , що для більшості країн дає добрий грунт для розвитку. Для пожвавлення головної сторінки і стимулювання учасників до створення хороших статей кращі з путівників будуть регулярно вибиратися кращими статтями місяця.

До участі у розвитку проекту запрошуються всі охочі. Будь-хто може почати з опису свого рідного міста чи написати про особливості своєї недавньої туристичної поїздки. Ті, хто добре володіє іноземними мовами, можуть спробувати створити розмовник. Адже така інформація може виявитися корисною й унікальною для мандрівника.    

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua