ЧЕРНІВЦІ

Мігрантам можуть заборонити працювати водіями у Пітері

0

Губернатор Петербурга Георгій Полтавченко пропонує сформувати список спеціальностей, де не можуть працювати трудові мігранти

«Необхідно розширити перелік спеціальностей, за якими не можна залучати трудових мігрантів», - заявив Полтавченко, виступаючи на засіданні повноважного представника президента РФ в СЗФО, передає «РІА Новини».

За його словами, у Петербурзі останнім часом стається велика кількість ДТП, які скоюють водії, що є трудовими мігрантами. «Для Петербурга це проблема. Було б непогано переглянути, кого залучати для роботи водієм», - зазначив губернатор.

Крім того, Полтавченко запропонував подумати про соціальні збори з роботодавців, які залучають мігрантів. «Було б непогано, якби регіони мали право здійснювати збір з роботодавців на відшкодування зростаючого соціального навантаження», - зазначив він.

При цьому губернатор пояснив, що трудові мігранти, кількість яких у місті значно збільшилася, користуються всіма об´єктами соціальної сфери, якими користуються корінні городяни. «Це навантаження необхідно компенсувати за рахунок роботодавця, що привозять цих громадян з-за кордону», - зазначив Полтавченко.

Він також додав, що трудові мігранти з країн СНД переважно працюють за некваліфікованими спеціальностями. «А місто сьогодні потребує висококваліфікованих фахівцях, такі до нас сьогодні, на жаль, не їдуть», - сказав губернатор.

Разом із тим, за його словами, низка фахівців, які необхідні на промислових підприємствах міста, готові приїхати до Петербурга з країн Східної Європи, Прибалтики, але не роблять цього через складнощі з оформленням документів на роботу. Глава міста в зв´язку з цим запропонував розглянути можливість спрощення процедури оформлення цих документів.

«Регіонам необхідно більше прав з формування регіональної (міграційної - прим. ред.) політики в регіонах», - сказав Полтавченко.

Повпред президента РФ у СЗФО Микола Винниченко підтримав пропозицію Полтавченка про введення соціальних зборів з роботодавців та створення переліку спеціальностей, за якими не можна працювати трудовим мігрантам.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua