ЧЕРНІВЦІ

Центрвиборчком оприлюднив результати підрахунку голосів за партійними списками

ЦВК оголосила офіційні результати виборів

0

Увечері 10 листопада Центрвиборчком оприлюднив результати підрахунку голосів за партійними списками

Як передають «Українські новини», у багатомандатному загальнодержавному окрузі: Партія регіонів отримала 72 мандати із 225, «Батьківщина» отримує 62 місця у Раді,

партія УДАР - 34, комуністи - 32, а ВО «Свобода» - 25.

Відповідний протокол про результати виборів у загальнодержавному багатомандатному окрузі було оголошено і підписано всіма 15 присутніми на засіданні членами ЦВК.

Виборча квота (кількість голосів виборців, що була необхідною для отримання одного депутатського мандата) склала 84 404 голосів.

ЦВК оголосила обраними депутатів від партій, враховуючи черговість кандидатів у списках та кількість мандатів.

Інші партії, які висували свої виборчі списки на парламентських виборах, набрали менше 5% голосів виборців й участі в розподілі мандатів тому не брали.

Згідно із законодавством, ЦВК не пізніше ніж на 5-й день після встановлення результатів виборів офіційно їх має оприлюднити в парламентській газеті «Голос України» та газеті Кабінету Міністрів «Урядовий кур’єр».

Офіційне оприлюднення результатів виборів є підставою для звільнення з роботи (посади), несумісної з депутатським мандатом.

ЦВК уже визнала обраними народних депутатів у 186 одномандатних округах із 225. Попередньо в 220 одномандатних округах (без урахування п’яти округів, де результати поки не підведені) Партія регіонів набирає 113 мандатів, «Батьківщина» - 39, УДАР - 6, «Свобода» - 12.

Таким чином, за попередніми даними, із 450 місць у Верховній Раді Партії регіонів відійдуть 185, «Батьківщині» - 101, партії УДАР - 40, «Свободі» - 37, а комуністам - 32. Крім того, депутатами стали 43 самовисуванці та сім представників інших партій.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua