ЧЕРНІВЦІ

«Містеру Трололо» могло би виповнитися 78

0

4 вересня 2012 року виповнюється 78 років з дня народження співака Едуарда Хіля, який помер 4 червня поточного року

Радянський і російський естрадний співак Едуард Анатолійович Хіль народився 4 вересня 1934 року в Смоленську, повідомляють «РИА Новости».

Едуард Хіль - народний артист РРФСР (1974), лауреат російських і міжнародних конкурсів естради, кавалер орденів Трудового Червоного Прапора (1971), Дружби народів (1981).

У 2010 році Едуард Хіль пережив черговий сплеск популярності. В Інтернеті великий інтерес викликав відеокліп співака на вокаліз Аркадія Островського «Я дуже радий, адже я, нарешті, повертаюся додому». Ролик з виступом переглянуло велике число користувачів. У пісні 50-річної давності немає ні єдиного слова - вся вона складається з вигуків, незрозумілих навіть для росіян. Але англомовна публіка виділила з цього вокалізу звук «тро-ло-ло» і охрестила артиста «містер Трололо».

Едуард Хіль продовжив концертну діяльність. Разом із ним на сцену нерідко виходили його син Дмитро та онук Едик.

З голосом Едуарда Хіля асоціюються такі відомі пісні, як «С чего начинается Родина?», «У леса на опушке...», «На безымянной высоте», «А люди уходят в море», «Как провожают пароходы», «Ах, море, море», «Лесорубы», «Человек из дома вышел», «Ходит песенка по кругу», «Это было недавно, это было давно», «Голубые города», «Как хорошо быть генералом», «Зима», «Березовый сок», «Солнечная баллада», «Два брата», «Лунный камень», «Пора любви», «Не плачь, девчонка» та ін.

Едуард Хіль помер у ніч на 4 червня 2012 року, похований на Смоленському кладовищі в Санкт-Петербурзі.

20 червня 2012 року депутати законодавчих зборів Петербурга прийняли звернення до губернатора міста про розгляд можливості увічнення пам’яті Едуарда Хіля: назвати на його честь одну з вулиць, площ або скверів у Санкт-Петербурзі, присвоїти його ім’я освітнім установам та закладам сфери культури, створити премію імені Е.А. Хіля в сфері співочої майстерності.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua