ЧЕРНІВЦІ

Скандальне будівництво у Чернівцях заборонили, але можуть продовжити

0

Міська влада прозвітувала, що Вінницький апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність приписів щодо зупинення будівництва на вул. Гонти, 20 у Чернівцях. Однак, яповідомляють «Чернівці. Коментарі», навіть

Як повідомила сайту Від і До начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Олена Пушкова, хоч наразі будівництво зупинено, забудовник може просто змінити цільове призначення будівлі.

"У будь-якому разі будівлю навряд чи знесуть, адже моноліт на 7 метрів під землею ніхто розбивати не зважиться, інакше це знову позначиться на будинках, які поруч. Тому, можна припустити, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю дасть згоду на продовження будівництва. Тим паче, що сьогодні діє декларативний принцип початку будівництва, - каже О. Пушкова. - Нестиковка різних відомств породжує відсутність єдиної позиції й на законодавчому рівні. Як вирішиться ситуація - наразі не відомо".

Судові тяжби довкола будівництва тривають більше року. У серпні 2011 року роботи тут вже призупиняли. Згодом рішення було оскаржено і будівництво продовжили.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua