ЧЕРНІВЦІ

Кандидат у народні депутати України Максим Бурбак(Об`єднана опозиція) 3 вересня 2012 року звернувся до Чернівецького окружного адміністративного суду із позовною заявою. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у Чернівецькому представництві Громадянської Мережі ОПОРА 

За словами прес-секретаря ОПОРИ Григорія Сорочана, заява містить прохання "встановити неправомірними дії кандитата в народні депутати України Михайлішина Віталія Михайловича щодо здійснення передвиборчої агітації на щорічній конференції працівників педагогічних закладів міста Чернівці 29 серпня 2012 року" та "зобов`язати кандидата в народні депутати України Михайлішина Віталія Михайловичаутриматися від використання ресурсів за місцем роботи – конференцій, службових, виробничих нарад, зборів колективів для проведення своєї передвиборчої агітації".

Основним доказом позивача є відео, оприлюднене Громадянською мережею ОПОРА 29 серпня 2012 року:
Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», секретар Чернівецької міської ради та кандидат у народні депутати по 201 виборчому округу від Партії регіонів Віталій Михайлішин 29 серпня 2012 року проводив незаконну агітацію за себе під час виступу на конференції працівників педагогічних закладів міста Чернівців. Факт таких дій зафіксовано на відео, яке потрапило у розпорядження ОПОРИ. Такі дії можна трактувати як порушення частини 21 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», вважають в ОПОРІ.

Фото з сайту Чернівецької міськради

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua