ЧЕРНІВЦІ

Житло на єврейський Новий рік в Умані обійдеться в $1300

0

За два тижні до єврейського Нового року (Рош Ха-Шана), який припадає на 16-18 вересня, в Умані різко піднялися ціни на житло. Так, проживання в будинках поряд з могилою засновника брацлавського хасидизму Нахмана може досягати $1300 з людини

Ціна за проживання в будинках поряд з могилою Нахмана може доходити до $1300 з людини за п’ять днів перебування - до $100-200 на добу, пише «Сегодня». У більш віддалених будинках - до $40 на добу за кожного, або до $100-200 за п’ять днів. Деякі сім’ї потім цілий рік живуть на гроші, отримані за здавання житла хасидам. Щоправда, частина землі вже викуплена самими хасидами, де вони будують міні-готелі, чим незадоволені місцеві жителі.

Влада міста очікує, що на святкування Рош Ха-Шана прибуде близько 24-25 тисяч паломників. У 2011 році, за даними уманської міліції, прибуло 25 000 хасидів. Проте, ймовірно, цього року деякі віряни так і не доберуться до Умані: близько 8 тис. хасидів залишилися без квитків і будуть зустрічати Рош Ха-Шана в Ізраїлі. Вони уже заплатили половину вартості квитків - $300. Другу частину повинні були заплатити спонсори, але в останній момент спонсори повідомили, що через економічну кризу вони не в змозі виконати свої обіцянки.

Як повідомляли «Коментарі», ізраїльські поліцейські допомагатимуть забезпечувати правопорядок в Умані під час чергового паломництва в місто хасидів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua