ЧЕРНІВЦІ

Мінфін обкладе хабарі закордонним чиновникам 20%-м податком на прибуток

Росія введе податок на хабарі іноземним чиновникам

0

Мінфін РФ опублікував роз’яснення про облік хабарів іноземним посадовим особам - чиновникам і співробітникам компаній – під час розрахунку податків. Згідно з документом, зменшувати оподатковуваний прибуток на такі витрати не можна. Таким чином з них доведеться заплатити стандартні 20% податку на прибуток

Як зазначили в Мінфіні, це не було відповіддю на питання конкретної компанії, публікація листа - формальність, пов’язана з приєднанням Росії до конвенції для боротьби з підкупом іноземних посадових осіб при здійсненні міжнародних комерційних угод, пишуть «Ведомости».

Питання актуальне для російських експортерів зброї та сировинних холдингів, що мають активи в країнах третього світу, відзначають у податковій інспекції. Хабарі можуть бути «зашиті» в найрізноманітніші платежі, наприклад консультантам: інспекції в такому випадку доводять, що витрати необґрунтовані, не з 0146ясовуючи, витрачені гроші на хабарі чи ні.

У свою чергу юристи наголошують: якщо хтось і намагається віднести хабарі на витрати, то зовні все виглядає респектабельно. Правда, розібратися у законності деяких платежів в інших країнах часто нелегко, поки не буде винесено рішення суду.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua