ЧЕРНІВЦІ

Польща приєднається до єврозони тільки після того, як остання вирішить свої боргові проблеми

Польща назвала умови вступу до єврозони

0

Польща приєднається до єврозони тільки після того, як остання вирішить свої боргові проблеми, заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорські, передає Agence France-Presse

«Ми приєднаємося тільки тоді, коли зможемо оголосити нашому народу, що вступ до єврозони буде безпечним», - підкреслив міністр, передає «Лента.ру».

При цьому Сікорські додав, що європейці навряд чи можуть дорікнути Польщі за те, що вона відмовляється входити у валютний союз в період, коли він переживає найгострішу боргову кризу.

Відзначимо, Польща увійшла до Євросоюзу в 2004 році. Офіційні особи країни стверджують, що її економіка та державні фінанси будуть відповідати критеріям, встановленим у Маастрихтській угоді, до 2015 року.

Всього до єврозони зараз входять 17 країн. Останньою з країн, що з приєдналися, стала Естонія в 2011 році.

Нагадаємо, зона євро останні два роки зазнає гострої фінансової кризи, що пов´язана з борговими труднощами у низці країн. На межі дефолту опинилися Греція, Ірландія та Португалія, але вони були врятовані керівництвом ЄС. Крім того, складна фінансова ситуація складається в Італії та Іспанії. Деякі аналітики вважають, що в найближчому майбутньому можливим є крах зони євро або щонайменше вихід з неї деяких держав.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua