ЧЕРНІВЦІ

Веб-камери на виборчих дільницях знімуть не тільки голосування

0

Верховна Рада може прийняти рішення про відеоспостереження на виборчих дільницях не тільки під час голосування, але під час підрахунку голосів і складення протоколів виборчих комісій

Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, до парламенту внесено два законопроекти, в яких пропонується «забезпечити режим відеоспостереження не тільки в процесі голосування, але і підрахунку голосів». «Пропонується механізм надання такої інформації за запитом суб´єктів виборчого процесу правоохоронним і судовим органам у разі розслідування тієї чи іншої заяви», - додав спікер.

При цьому Литвин підкреслив, що «сьогодні всі усвідомлюють те, що не тільки процедура голосування, але й «процедура підрахунку голосів аж до підписання відповідного протоколу повинна відбуватися в режимі відеоспостереження».

Як повідомляли «Коментарі», раніше Верховна Рада виділила Центрвиборчкому 993,6 млн гривень для оснащення виборчих дільниць на парламентських виборах системами відеоспостереження.

Ця система охопить 32,2 тис. дільничних виборчих комісій по всій країні і забезпечить 300 тис. одночасних підключень для перегляду відеотрансляцій у мережі інтернет. Після виборів системи відеоспостереження передадуть у школи

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua