ЧЕРНІВЦІ

Акціям протесту на форумі газетярів перешкоджають невідомі приватні особи

0

Мирній акції під час 64 Всесвітнього газетного конгресу та 19 Всесвітнього форуму редакторів, що проходить у Києві, перешкоджали приватні особи, а не співробітники Управління державної охорони України

 Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі УДО. 

«Управління державної охорони перевірило інформацію, яка з´явилась в деяких ЗМІ щодо перешкоджання співробітниками УДО проведенню мирної акції протесту під час відкриття Всесвітнього газетного конгресу. Службова перевірка встановила, що особи не є співробітниками УДО або Служби безпеки Президента України», - зазначили в УДО.

Разом з тим у відомстві підкреслили, що Управління держохорони «завжди готове до конструктивної співпраці з представниками ЗМІ та максимально сприяє їхній роботі під час масових заходів».

Нагадаємо, у ході відкриття 64 конгресу WAN (World Newspaper Congress, Всесвітній газетний конгрес) 13 активістів – представників ЗМІ – влаштували мирну акцію протесту: під час виступу Президента Віктора Януковича вони розгорнули плакати з надписами «Власть прослушивает телефоны журналистов», «Избирателей изолируют от критики власти», «Медиаолигархи обслуживают власть» і тощо, при цьому люди в цивільному силою забрали плакати у представників ЗМІ.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua