ЧЕРНІВЦІ

Військові озвучили плани модернізації льотного парку

Міноборони поповнить запас «крил»

0

Україна планує за п´ять років отримати 86 модернізованих літаків і перевести на експлуатацію наявний парк

Як повідомили «Коментарям» у Міністерстві оборони України, про це повідомив командувач повітряних сил збройних сил України генерал-лейтенант Юрій Байдак.

За його словами, перші 12 модернізованих літаків МіГ-29, Су-25 та Л-39, які взяті на озброєння, проходять військові випробування в авіаційних частинах тактичної авіації, а також планується відремонтувати або перевести на експлуатацію за технічним станом 85 літаків і вертольотів.

Також Україна активно впроваджує вітчизняну програму вертольотобудування, в межах якої модернізуються вертольоти Мі-8Т та Мі-2.

Наразі в експлуатації в авіаційних частинах і навчальних закладах повітряних сил перебувають 15 авіаційних тренажерів, в тому числі 4 сучасних зразки виробництва 2007-2012 років, характеристики яких відповідають кращим світовим зразкам.

Разом з тим Байдак зазначив, що зараз розглядається можливість приєднання України до одного з консорціумів зі створення перспективного тактичного літака.

Як повідомляли «Коментарі», Міністерство оборони України планує витратити 79,1 млн. гривень на ремонт вертольотів Мі-24 під стандарт ООН.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua