ЧЕРНІВЦІ

«Батьківщина» продовжить судитися за Тимошенко та Луценка на виборах

0

Партія «Батьківщина» оскаржить у Вищому адміністративному суді України рішення Київського апеляційного адмінсуду щодо невключення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка у виборчі бюлетені

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі ВО «Батьківщини», про це заявила адвокат партії Тамара Мазур.

За її словами, Тимошенко і Луценкові відмовили в реєстрації, але вони залишилися у списку політичної партії. «Тому формально повинні були б бути включені в бюлетень», - вважає адвокат.

Також Мазур зазначила, що при винесенні рішення «судді не взяли до уваги статтю 80, пункт 4 закону про вибори, яка чітко вказує на те, що у виборчому бюлетені має бути вказана перша п´ятірка, затверджена з´їздом політичної партії».

На думку адвоката, такі дії суду не дали належним чином розглянути позовну заяву.

Мазур запевнила, що партія «Батьківщина» має намір у дводенний строк оскаржити це рішення у Вищому адміністративному суді.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Центрвиборчком відмовив у реєстрації Тимошенко і Луценка через наявність у них судимостей. 15 серпня Вищий адмінсуд підтвердив законність цього рішення.

29 серпня, партія «Батьківщина» прийняла рішення оскаржити рішення ЦВК про форму та текст виборчого бюлетеня без зазначення в ньому імен Тимошенко і Луценка.

Сьогодні Київський апеляційний адмінсуд не задовольнив клопотання «Батьківщини» призупинити дію постанови ЦВК про форму бюлетеня

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua