ЧЕРНІВЦІ

Світ відхрестився від рейтингових заяв Табачника

0

Національний університет ім. Шевченка, всупереч заявам глави МОН, так і не потрапляв в список кращих вишів світу

 Про це «Коментарям» повідомила керівник освітніх проектів Центру дослідження суспільства Інна Совсун.

Як розповіла Совсун, на звернення представників Центру дослідження суспільства головний редактор рейтингу Times Higher Education Філ Бейті відповів, що КНУ ім. Шевченка немає у списку. «Я можу підтвердити, що цей університет не був включений до рейтингу  Times Higher Education World University Rankings. Рейтинг на 2012-2013 роки буде опублікований 3 жовтня 2012 року», - зазначив Бейті.

Водночас він додав, що редакція рейтингу має заявку від університету, і він оцінювався комісією, однак поки не отримав місця в рейтингу. Головний редактор також зазначив, що він особисто не дзвонив міністрові Табачнику, однак в міністерство могли дзвонити експерти, які збирають інформацію. Водночас, за його словами, отримання додаткової інформації не означає включення в рейтинг, а є частиною робочого процесу.

За словами Бейті, інформація про місця університетів у рейтингу 2012-2013 рр в принципі не може бути повідомлена до 3 жовтня. Дещо раніше можуть отримати інформацію тільки представники університетів, які потрапили в рейтинг, - за добу до її оприлюднення.

Відзначимо, в п´ятницю, 31 серпня, міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник заявив: «Мені сьогодні телефонував директор престижного лондонського «таймсовського» рейтингу ... І вчора ухвалено рішення, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка увійшов до складу світового рейтингу за всіма показниками».

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки вже одного разу рапортувало про появу українських  вишів у світових рейтингах, однак тоді ця інформація виявилася «качкою».

Також нагадаємо, що минулого року два українських університети таки потрапили до світового ТОП-700 вишів.

 

 

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua