ЧЕРНІВЦІ

Вибори залишать країну без бюджету

0

Розглядати і затверджувати головний кошторис країни на 2013 рік може як нинішній, так і новий склад Верховної Ради

Як передає кореспондент «Коментарів», таку думку в ході брифінгу висловив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За його словами, Кабмін поки що не надав Раді проект держбюджету, при цьому є 2 варіанти розгляду головного кошторису країни. Перший - його розглядатиме нинішнє скликання парламенту.

«Якщо це скликання буде розглядати проект держбюджету після виборів, у листопаді, у багатьох депутатів зникне «хотєлка», - зазначив Єфремов, уточнивши, що у нардепів нині є бажання відредагувати бюджет під потреби конкретного округу.

Другий варіант - бюджет розглядатиме наступне скликання Верховної Ради. Однак тоді виникає небезпека, що документ не буде ухвалений до кінця 2012 року. При цьому Єфремов висловив сумнів у тому, що наступний парламент буде «сконструйований» досить швидко.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради призначені на 28 жовтня.

Як повідомляли «Коментарі», раніше заступник міністра фінансів Сергій Рибак заявив: зростання реального ВВП у 2013 році очікується на рівні не менше 4,5%. Саме такий прогнозний рівень ВВП вказано як песимістичний сценарій у чинному постанові КМУ щодо прогнозу основних макропоказників економічного та соціального розвитку України на 2013 і 2014 роки.

Згідно з песимістичним прогнозом, номінальний ВВП наступного року очікується на рівні 1,688 трлн грн, інфляція - 5,9%, індекс цін виробників промпродукції - 6,3%.

Разом з тим раніше прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що держбюджет на 2013 рік «має бути, перш за все, реалістичним і він не повинен озиратися ні на вибори, ні на якусь іншу політичну кон’юнктуру».

Нагадаємо, бюджет на 2012 рік розрахований, виходячи з урядового прогнозу зростання ВВП на рівні 3,9%, номінального ВВП - 1,5 трлн грн, інфляції - на рівні 7,9%, курсу гривні - 8 грн за один долар.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua