ЧЕРНІВЦІ

Бійки за мову і ринок землі продовжаться, але вже в новому парламенті

«Регіонали» віддадуть найважливіші закони на відкуп новим тушкам

0

 

Верховна Рада цього скликання, швидше за все, не буде розглядати нову редакцію закону про мовну політику, Житловий і Трудовий кодекси, а також проекти законів, які регулюють ринок землі

 

Як передає кореспондент «Коментарів», таку думку в ході брифінгу висловив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За його словами, владою вже окреслені основні завдання та питання, які порушуватимуться на новій сесії Верховної Ради.

Так, вже підготовлений цілий пакет законопроектів, які стосуються покращення умов інвестиційної діяльності та створення робочих місць. Крім того зараз до розгляду на сесії готується пакет документів, які стосуються покращення бізнес-клімату в країні, та які будуть поширюватися на зміни оподаткування та перевірок з боку правоохоронних органів.

Разом з тим, за словами Єфремова, швидше за все не будуть розглядатися документи, які впливають «на обстановку в державі». Зокрема, мова йде про Трудовий і Житловий кодекс, і законі про ринок землі.

«На мою думку, над цими документами буде працювати наступний парламент», - зазначив Єфремов.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо правок до мовного закону, які наразі готує робоча група при Президентові, Єфремов зазначив: на період виборчої кампанії парламент не повинен піднімати ці питання. При цьому він додав, що цим має займатися наступне скликання Верховної Ради.

Як повідомляли «Коментарі», Верховна Рада після канікул відновила роботу: 3 вересня пройшов погоджувальну раду, чергова сесія буде відкрита 4 вересня.

Як раніше заявив спікер ВР Володимир Литвин, до завершення каденції парламент присвятить роботу ключовим питанням: загальнодержавну програму підтримки розвитку української мови і прийняттю бюджету на 2013 рік.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua