ЧЕРНІВЦІ

Президент України запевняє, що зі свободою слова в Україні все гаразд

0

Уявлення про недостатність свободи слова в Україні - це результат «хибних стереотипів» і «браку об’єктивної інформації»

Про це на церемонії відкриття 64-го Всесвітнього газетного конгресу і 19-го Всесвітнього форуму редакторів заявив Президент України Віктор Янукович, повідомляють «Українські новини».

«Однією з перешкод для розвитку медіапростору в Україні є помилкові стереотипи про недостатність свободи слова в нашій країні. На мою думку, це пов’язано з браком об’єктивної інформації, як насправді виглядає ситуація», - пояснив глава держави.

При цьому він висловив думку, що з часів СРСР Україна значно просунулася в забезпеченні свободи слова. «Україна пройшла шлях, без перебільшення, від тотальної цензури до відкритого суспільства», - підкреслив він.

Янукович вважає, що зараз головним завданням у цій сфері має бути визначено створення умов, коли преса може ефективно розвиватися і бути незалежною від будь-якого контролю.
Як повідомляли «Коментарі», 2-5 вересня в Києві проходить 64-й Всесвітній газетний конгрес і 19-й Всесвітній форум головних редакторів. У Київ на ці заходи з’їхалося близько 1000 представників провідних світових медіакорпорацій з 80 країн світу.

На конгресі 13 представників українських ЗМІ - влаштували мирну акцію протесту. Серед протестувальників - гендиректор телеканалу «ТВі» Микола Княжицький, журналісти Мустафа Найєм, Наталія Лигачова, Вікторія Сюмар та ін.

Журналісти розгорнули плакати, виконані двома мовами, з написами «В Україні закривають незалежний канал «ТВі», «Україна займає 130 місце в рейтингу свободи слова Freedom House», «Влада прослуховує телефони журналістів», «Виборців ізолюють від критики влади», «Медіаолігархи обслуговують владу» і т.п.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua