ЧЕРНІВЦІ

Суд відмовився зупинити друкування виборчий бюлетенів

Суд вирішив, що у бюлетенях не буде прізвищ Тимошенко і Луценка

0

 

Київський апеляційний адміністративний суд відмовився призупинити дію постанови ЦВК про затвердження форми і тексту виборчого бюлетеня без зазначення колишнього прем´єр-міністра Юлії Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка

 

Таким чином, суд не задовольнив відповідне клопотання партії ВО «Батьківщина», яка попросила до розгляду позову про законність вищевказаної постанови ЦВК призупинити його дію, а також зобов´язати Центрвиборчком не вчиняти ніяких дій на укладення договорів на виготовлення виборчих бюлетенів, передають «Українські новини».

Суд мотивував свою відмову задовольнити клопотання тим, що представники позивача не надали доказів того, що дія постанови до розгляду судом даного позову в цілому може завдати шкоди інтересам позивача.

Суд продовжив розгляд позову «Батьківщини».

Як повідомляли «Коментарі», раніше в ЦВК повідомили, що контрольний зразок бюлетенів для голосування за партійними списками вже передано на поліграфкомбінат «Україна» для друкування.

Нагадаємо, 8 серпня Центрвиборчком відмовив у реєстрації Тимошенко і Луценка через наявність у них судимостей. 15 серпня Вищий адмінсуд підтвердив законність цього рішення.

Також нагадаємо, 29 серпня, партія «Батьківщина» прийняла рішення оскаржити рішення Центрвиборчкому про затвердження форми і тексту виборчого бюлетеня без вказівки колишнього прем´єр-міністра Юлії Тимошенко та екс-глави МВС Юрія Луценка.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua