ЧЕРНІВЦІ

Державі не слід нехтувати проблемами феросплавної галузі - НЗФ

0

 

Держава повинна приділяти більше уваги питанням підтримки та розвитку феросплавної галузі

 

Так вважає генеральний директор ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» (НЗФ, Дніпропетровська обл.) Володимир Куцин, передає «Інтерфакс-Україна».

«Питання стосується, в першу чергу, тарифів на електроенергію», - сказав він агентству у ході прес-туру в Нікополі у четвер.

Коментуючи критику виробників феросплавів з боку метпідприємств за реалізацію продукції на внутрішньому ринку за цінами вище експортних, гендиректор зазначив, що наразі ціни на феросплави в Україні не перевищують експортні.

В цілому ж Куцин вважає необґрунтованими претензії метпідприємств до цін на феросплави, так як вартість феросплавів у собівартості виплавки сталі складає менше 1%, що не є проблемою. У той же час на вартість електроенергії припадає істотна частка в собівартості випуску феросплавів, зазначив він.

«У цілому вартість феросплавів визначає ринок», - підкреслив Куцин.

Як повідомлялося, феросплавні підприємства України вважають завищеними тарифи на електроенергію, а також вказують на значне зростання імпорту аналогічної продукції, що погіршує їх ситуацію.

За даними Української асоціації виробників феросплавів, за січень-липень 2012 року феросплавні підприємства країни скоротили виробництво феросплавів на 14,8% порівняно з аналогічним періодом 2011 року - до 619,2 тис. тонн. Зокрема, випуск силікомарганцю знизився на 17,3% - до 418,7 тис. тонн, феромарганцю - на 13%, до 102,8 тис. тонн, феросиліцію (у перерахуванні на 45%-й) - на 7,3%, до 88,4 тис. тонн, однак зріс випуск марганцю металевого - на 29,2%, до 9,3 тис. тонн.

За 2011 рік феросплавні заводи країни скоротили виробництво феросплавів на 17% у порівнянні з 2010 роком - до 1,189 млн тонн. Зокрема, випуск силікомарганцю знизився на 10,3% - до 843,5 тис. тонн, феромарганцю - на 35,6%, до 180,5 тис. тонн, феросиліцію (у перерахуванні на 45%-й) - на 22, 8%, до 150,9 тис. тонн, марганцю металевого - на 10,2%, до 14,1 тис. тонн.

Нікопольський завод феросплавів контролює група EastOne, створена восени 2007 року в результаті реструктуризації групи «Інтерпайп», а також група «Приват» (обидва Дніпропетровськ).

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua