ЧЕРНІВЦІ

Капелло позбавив футболістів збірної Росії премій

0

Футболістів збірної Росії позбавили премій за відбіркові матчі

Як повідомляє «BFM.ru», таке рішення ухвалив новий наставник збірної Фабіо Капелло.

Спеціаліст запропонував видавати футболістам премії тільки за виконання головних завдань, а не після кожного матчу, про це повідомив перший віце-президент Російського футбольного союзу, виконуючий обов´язки президента РФС Микита Симонян під час конференції союзу. «Виплати будуть тільки за виконання головних завдань», - підкреслив він. Віце-президент РФС відзначив, що вважає це рішення Капелло вірним. Раніше преміальні виплачувалися і за позитивний результат у кожному відбірковому матчі великих турнірів.

Він також торкнувся суми контракту Капелло. Симонян нагадав, що ЗМІ звинувачує РФС в замовчуванні контракту. «Ми не замовчуємо. Можу сказати, що його зарплата на 30% менше, ніж у попередніх тренерів», - сказав віце-президент РФС.

У понеділок, на позачерговій конференції РФС буде обраний новий глава союзу. Його оберуть на 4 роки. Голосування буде таємним, з прозорою урною і досить тривалою процедурою виклику - по одному делегату до місця видачі бюлетенів. Кандидатів семеро. Екс-президент РФС Сергій Фурсенко залишив посаду після невдалого виступу збірної Росії на чемпіонаті Європи-2012.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua