ЧЕРНІВЦІ

Нові автомобілі стануть ще дорожче

0

Президент України Віктор Янукович ініціює нову систему нарахування ставки збору на обов´язкове державне пенсійне страхування при купівлі автомобіля

Про це йдеться в законопроекті «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування при відчуженні транспортних засобів», текст якого мають «Коментарі».

Згідно з документом, Президент пропонує змінити ставки збору відрахувань до Пенсійного фонду за наступними категоріями транспорту: якщо транспортний засіб (ТЗ) не перевищує 165-290 прожиткових мінімумів працездатних осіб, ставка пенсійного збору встановлюється на рівні 4% і 5% - якщо перевищує 290 прожиткових мінімумів.

У випадку, якщо ТЗ не перевищує 165 прожиткових мінімумів для працездатних громадян, ставка збору залишається на рівні 3%.

Збір стягуватиметься при першій реєстрації автомобіля в органах державної автомобільної інспекції.

Нагадаємо, на сьогодні один прожитковий мінімум для працездатних громадян становить 1102 грн.

Як повідомляли «Коментарі», на сьогодні в Україні діє 3% ставка пенсійного збору, при покупці автомобіля, дана норма закріплена законом № 4911-VI «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про збір на обов´язкове державне пенсійне страхування». 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua