ЧЕРНІВЦІ

Азаров підрахував, що російські автомобілі подорожчають на $1 тис

0

 

Російські автомобілі подорожчають для українських споживачів на $1 тис., у разі, якщо Україна введе утилізаційний збір

 

Як передають «Українські новини», про це під час лекції перед студентами Київського національного університету будівництва і архітектури сказав прем´єр-міністр України Микола Азаров.

«Якщо і ми теж на російські машини введемо якусь плату за утилізацію, то російські автомобілі, які приходять на наш ринок, будуть коштувати на $1 тис. дорожче, і українці не будуть їх купувати», - сказав Азаров.

За оцінкою прем´єра, з введенням Росією з 1 вересня утилізаційного збору на автомобілі, українські легкові авто на російському ринку подорожчають в середньому на $600-1000, а вантажні - на $20 тис.

Раніше прем´єр-міністр на своїй сторінці в Facebook повідомив, що 3 вересня уряд розгляне на своєму засіданні питання про введення утилізаційного збору в Україні щодо товарів, на які поширюється дія утилізаційного збору в Росії. Буде розроблено проект двосторонньої угоди з Росією, яка буде обумовлювати умови незастосування утилізаційного збору відносно експорту з України так само, як і експорту з Росії.

Частка автомобілів російського виробництва традиційно висока на вітчизняному автомобільному ринку: за підсумками першого півріччя російський автопром посів третє місце за обсягами продажів в Україні.

Нагадаємо, раніше Головне управління федеральних митних доходів та тарифного регулювання ФМС Росії повідомляло, що пільги на сплату утилізаційного збору за транспортні засоби при постачанні на територію Росії передбачені тільки членам Митного союзу.

Як раніше повідомляли «Коментарі», за підрахунками Мінпромторгу і Мінекономрозвитку РФ, базова ставка на нову легкову машину може скласти 20 -45 тис. рублів (приблизно $631 - 1 260), на вантажну - в залежності від категорії - від 150 до 400 тис. рублів ($4 700 - 12 600 доларів).

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua