ЧЕРНІВЦІ

Тимошенко прогнозує, що на Україну чекає нова революція

Тимошенко не виключає, що результати виборів піднімуть народ

0

Екс-прем´єр-міністр Юлія Тимошенко не виключає виникнення в Україні масштабних акцій протесту проти фальсифікації результатів виборів до Верховної Ради України

Про це «Коментарям» повідомили у прес-службі Юлії Тимошенко.

«Це може закінчитися новою революцією, але далеко не так мирно, як це було в 2004 році. Ось чому Україна потребує допомоги демократичного світу зараз, коли ще існує шанс повернути Україну в європейську сім´ю з європейськими цінностями. Зараз, а не після виборів, коли буде вже занадто пізно», - вважає вона.

Тимошенко також заявляє, що не підтримує введення санкцій проти української держави і громадян України. На її думку, міжнародне співтовариство повинне «політично і морально» ізолювати владу.

«Як може бути країна покарана двічі? Усередині - диктатурою, а зовні - санкціями? Однак демократичний світ повинен переглянути свої відносини з диктаторами. Великі держави не повинні задовольнятися успіхами економіки, вони також повинні забезпечити дотримання їх цінностей - свободи, справедливості, демократії та мирного життя для людей», - зазначила екс-прем´єр.

Як повідомляли «Коментарі», зокрема, співголова фракції «зелених» Європейського парламенту Ребекка Хармс закликала до негайної реакції Євросоюзу на поточні події в Україні (зокрема, відмову в реєстрації кандидатами в депутати Юлії Тимошенко і Юрієві Луценку) та введення персональних санкцій проти українського керівництва.

Також нагадаємо, раніше окремі політики неодноразово заявляли про можливість застосування санкцій до представників української влади.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua