ЧЕРНІВЦІ

Григорій Суркіс поступився посадою

Федерація футболу отримала нового президента

0

Григорія Суркіса на посаді глави ФФУ змінив Анатолій Коньков

У столичному Будинку футболу в неділю відбувся 14 Конгрес Федерації футболу України, на якому було обрано нового голову організації. Новим главою ФФУ став віце-президент алчевської «Сталі» Анатолій Коньков. Останній був безальтернативним кандидатом. За Конькова проголосували майже всі делегати - 132, проти - 0, один утримався. Чинний президент Григорій Суркіс, нагадаємо, заздалегідь оголосив про своє рішення не брати участі у виборах.

Під час конгресу були внесені деякі важливі зміни і доповнення до статуту ФФУ. Новий глава організації тепер обирається на чотири роки, а не на п´ять років, як було раніше. Крім того, до виконкому федерації увійдуть тільки 15 осіб, включаючи президента. Раніше членів виконкому було 17. Потім делегати проголосували за наступний склад керівництва ФФУ: президент, два перших віце-президента і три віце-президента.

Сергій Стороженко та Анатолій Попов були обрані першими віце-президентами. Володимир Малиновський, Віталій Данилов, Андрій Павелко стали віце-президентами.

Читайте матеріал «Коментарів» про те, що очікує український футбол після залишення Григорієм Сурксісом посади глави ФФУ.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua