ЧЕРНІВЦІ

КМУ визначив порядок використання коштів для виготовлення списків виборців

0

Кабінет Міністрів затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання паперу на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень на вибори Верховної Ради

Відповідну постанову № 811, яка є у розпорядженні «Коментарів», уряд ухвалив 29 серпня.

Відповідно до документа, головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Центральна виборча комісія.

ЦВК має розрахувати і довести до Міністерства закордонних справ, Ради міністрів Криму, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій інформацію щодо обсягу бюджетних коштів.

При цьому розподіл коштів між міськрадами, районними, районними в Севастополі держадміністраціями здійснюється відповідно Радміном Криму, обласними та Севастопольською міською держадміністраціями.

Складання та виконання кошторисів з видатками на виготовлення списків виборців та іменних запрошень здійснюються відповідно до порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою уряду № 228 від 28 лютого 2002 року.

Як повідомляли «Коментарі», раніше Центральна виборча комісія затвердила форму і текст бюлетеня на виборах депутатів Верховної Ради України за партійними списками.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua