ЧЕРНІВЦІ

Президент Групи Норд пообіцяв донецьким школам холодильники

Депутат-«регіонал» агітує батьків донецьких школярів тим, що не шкода

0

Народний депутат України Валентин Ландик пообіцяв забезпечити школи Ленінського району Донецька холодильникам

Як повідомляє портал «Донецьк.Коментарі» з посиланням на читачів, присутніх на урочистій лінійці Першого дзвоника в одній зі шкіл Ленінського району, на початку урочистого заходу серед почесних гостей лінійки директор представила представника народного депутата Валентина Ландика, який виступив перед учнями і батьками.

У своїй промові він закликав присутніх об´єднатися заради спільної мети і повідомив, що група Норд вирішила взяти шефство над школами Ленінського району і подарувати їм по холодильнику.

Читачі уточнили, що назви Партії регіонів і прямих закликів голосувати на виборах від виступаючого на лінійці не прозвучало.

Нагадаємо, народний депутат України Валентин Ландик балотується по одномандатному виборчому округу № 43, який включає в себе Ленінський район, частину Кіровського, частину Куйбишевського районів міста Донецька.

Ландик є президентом Групи Норд, яка об´єднує кілька десятків підприємств, що спеціалізується на випуску холодильників і морозильників, торгового устаткування, кондиціонерів, хімічної та електротехнічної продукції.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua