ЧЕРНІВЦІ

Тимошенко просить забезпечити конфіденційність її зустрічей із захисниками

0

Екс-прем´єр-міністр Юлія Тимошенко просить начальника Качанівської жіночої виправної колонії № 54 Івана Первушкіна і прокурора Харківської області Геннадія Тюріна забезпечити конфіденційність її зустрічей зі своїми захисниками

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі «Батьківщини», про це заявив адвокат Тимошенко, депутат Верховної Ради від фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Власенко.

«Вже підготовлена ​​і підписана Тимошенко скарга на ім´я Тюріна і Первушкіна. Також ми повідомили про це суддю Київського районного суду Харкова Садовського, щоб він потім не розповідав, що у нас були можливості готуватися до судових засідань належним чином і нам ніхто в цьому не перешкоджав», - сказав Власенко.

Він також нагадав, що, згідно з рекомендаціями німецьких лікарів, у разі необхідності, Тимошенко може приймати рішення про продовження зустрічі з захисниками.

«Неприпустимі порушення, по будь-якій особі, права на захист і конфіденційність побачень із захисником. Це - не перший випадок, але те, що відбулося вчора (30 серпня), переходить усі межі. Тому Тимошенко змушена була сьогодні (31 серпня) відмовитися від процедур у зв´язку з різким погіршенням стану здоров´я», - сказав Власенко.

На його думку, медичні процедури Тимошенко відновить 3 вересня.

Власенко також вважає, що таким чином влада відреагувала на слухання в Європейському суді з прав людини 28 серпня.

Як повідомляли «Коментарі», співробітники пенітенціарної служби знімали зустріч екс-прем´єра Юлії Тимошенко з її захисником і донькою Євгенією Тимошенко на відео, оскільки Євгенія поводилася «зухвало».

29 серпня Вищий цивільний і кримінальний суд підтвердив вирок Тимошенко у справі про газові контракти.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua