ЧЕРНІВЦІ

Кабмін розгляне питання про введення аналогічного збору в Україні

Азаров відповість Москві на мита для автопрому зустрічним побором

0

Вже в понеділок, 3 вересня, Кабінет міністрів України розгляне питання про введення мита стосовно товарів, на які поширюється дія утилізаційного збору в Росії

Про це 31 серпня заявив в ході конференції прем´єр-міністр Микола Азаров.

«Ми будемо готувати проект двосторонньої угоди з Росією, яка буде визначати умови незастосування утилізаційного збору відносно експорту з України так само як і експорту з Росії. Але вже в понеділок уряд розгляне питання про введення аналогічного збору в Україні... Наші дії будуть абсолютно адекватними до дій наших російських партнерів», - заявив прем´єр.

Як повідомляли «Коментарі», з 1 вересня набувають чинності поправки до закону «Про відходи виробництва та споживання», відповідно до яких в Росії починають стягувати утилізаційний збір. 31 серпня прем´єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав відповідну постанову.

Пільги на сплату утилізаційного збору за транспортні засоби при постачанні на територію Росії передбачені тільки членам Митного союзу.

Раніше міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко повідомив, що Україна запропонувала російській стороні чотири плани дій щодо збору, які мають достатньо серйозні юридичні обґрунтування для прийняття.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua