ЧЕРНІВЦІ

Миколаївські військові збагатилися на будівництві на мільйон

0

Держфінінспекція виявила порушення при виконанні будівельних робіт в ході перевірки військової частини в Миколаївській області

Як повідомили «Коментарям» в облуправлінні Держфінінспекції, за постановою Апеляційного суду Миколаївської обл. фахівці Вознесенської об´єднаної державної фінансової інспекції провели позапланову ревізію фінансово-господарської діяльності місцевої військової частини А 2920 за минулий рік і перший квартал поточного року.

Було встановлено, що при будівництві господарських об´єктів - автомобільної стоянки, навісу для зберігання матеріально-технічних цінностей і пожежного водоймища, яке проводилося на території військової частини, допущено завищення вартості будівельних робіт, і, як наслідок, завищення оплати послуг з технічного нагляду за будівництвом на загальну суму 1 мільйон 175 тисяч гривень.

До того ж, експертним висновком щодо якості виконаних будівельних робіт, засвідчені відхилення від вимог проекту, порушення нормативних документів і стандартів, які привели в непридатність їх в експлуатації.

Матеріали ревізії передано до Управління служби безпеки України в Миколаївській області.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua