ЧЕРНІВЦІ

Подібні снаряди випускалися з 1909 року в Росії для ураження військових кораблів

Під Севастополем підірвали 500-кілограмову міну (ФОТО)

0

Піротехніки МНС знищили морську якірну міну вагою 500 кг, яка була виявлена під час проведення планових робіт зі знешкодження акваторії Севастопольських бухт між мисом Херсонес і мисом Західний

Як повідомляє сайт «Крим.Коментарі» з посиланням на прес-службу ТУ МНС України в Севастополі, міна знаходилася наполовину в ґрунті на глибині 17 метрів.

Подібні снаряди випускалися з 1909 року в Росії для ураження військових кораблів і підводних човнів супротивника. Відразу після виявлення вибухонебезпечного предмету в місті провели дві наради, де були присутні представники всіх зацікавлених служб. За підсумками ухвалили одноголосне рішення - знищувати боєприпас на місці, оскільки пересувати його було б дуже небезпечно.

Співробітники УМВС, а також військові Чорноморського флоту РФ оточили територію в радіусі 5 км, з моря охороняли представники прикордонної служби.

«При підриві такої міни найбільшу небезпеку представляв удар гідроударної хвилі. В даному випадку він становив 1,5 км від епіцентру вибуху. Якби в морі знаходилися відпочиваючі, вони могли б отримати баротравму різного ступеня тяжкості, чим ближче до епіцентру, тим сильніше. Варто відзначити, що боєприпас знаходився в бойовому стані і міг вибухнути від будь-якого фізичного впливу», - відзначили в МНС.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua