ЧЕРНІВЦІ

Скрипка відхрестився від пропаганди російської мови в Одесі

0

Група «Воплі Відоплясова» та її лідер Олег Скрипка не братимуть участі у фестивалі в Одесі на підтримку російської культури і мови в Україні

Про це заявив прес-секретар групи Павло Скорняков, повідомляє «Радіо «Свобода». За словами Скорнякова, «ВВ» братиме участь в іншому фестивалі, який пройде в Одесі в ті ж дні - в рок-фестивалі, який пройде 3 вересня і буде присвячений пам´яті місцевого рок-музиканта, співака і композитора Ігоря Ганькевича.

«Цей фестиваль присвячений пам´яті Ігоря Ганькевича. І він проходить вже тринадцять років. Те, що це фестиваль, присвячений російській мові або російській культурі, - тут про це мови взагалі не йде!», - Підкреслив Скорняков.

Як повідомляли «Коментарі», раніше з посиланням на прес-службу Одеської міськради з´явилася інформація про те, що 1-3 вересня в Одесі відбудеться II міжнародний фестиваль культури та мистецтва «Зустрічі друзів», що має за мету просування в Україні російської культури і мови. У числі учасників називалися Кубанський козачий хор, Олег Газманов, В´ячеслав Бутусов, Ада Роговцева, Володимир Пресняков, Ані Лорак, гурт «Воплі Відоплясова», Руслана та інші.

Нагадаємо, раніше лідер «ВВ» Олег Скрипка заявив, що пішов на співпрацю з владою для проведення в цьому році в Києві фестивалю «Країна мрій».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua