ЧЕРНІВЦІ

У Донецьку на «регіональну» російську подали до суду

0

Донецька облорганізація «Всеукраїнський комітет оборони прав людини» звернулася з позовом до Донецької облради про визнання незаконним і недійсним рішення Донецької облради № 6/14-346 від 16 серпня «Про реалізацію Закону України «Про засади державної мовної політики» щодо застосування на території Донецької області російської та інших мов національних меншин»

Про це повідомила голова організації Євгенія Ратникова, передають «Новини Донбасу».

31 серпня Донецький окружний адмінсуд прийняв справу до розгляду і своїм рішенням зобов´язав Донецьку облраду опублікувати у своєму офіційному виданні оголошення про дату, час, місце слухань цієї адміністративної справи, реквізити оскаржуваного рішення і вимоги позивача.

Справа слухатиметься судовою колегією 14 вересня 2012 року об 11:00 в будівлі Донецького окружного адмінсуду.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент Віктор Янукович підписав закон «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Сергія Ківалова і Вадима Колесніченка, ухвалений Верховною Радою 3 липня. 10 серпня мовний закон був опублікований і, як наслідок, набув чинності.

16 серпня Донецька облрада підтримала реалізацію Закону України «Про засади державної мовної політики» на території Донецької області. Разом з тим в рішенні не вказано, за які кошти будуть реалізовуватися положення рішення на території Донецької області.

Разом з тим Президент України ініціював створення робочої групи при Кабміні щодо вдосконалення законодавства про мови.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua