ЧЕРНІВЦІ

У Криму заборонили тягнути газ по дну моря

0

Газотехнічна інспекція територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки по Криму і Севастополю заборонила введення в експлуатацію газопроводу високого тиску (дюкера), прокладеного на дні Севастопольської бухти

Про це на колегії повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міської державної адміністрації Олександр Панасюк, передають «Українські новини».

«За інформацією управління капітального будівництва (УКБ), необхідна довга процедура для введення його в експлуатацію. Я думаю, що закінчити її до початку опалювального сезону управління не встигне», - сказав Панасюк.

Він уточнив, що газопровід дозволяє стабілізувати тиск газу в холодну пору року.

Голова держадміністрації Володимир Яцуба, пояснюючи причини заборони, звинуватив у цьому свого попередника Сергія Куніцина і колишнього начальника УКБ, який нині перебуває в слідчому ізоляторі за підозрою в махінаціях з бюджетними коштами, Андрія Малишева.

За словами Яцуби, у 2010 році Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» виділила 43 мільйони гривень на прокладання 3 кілометрів дюкера.

У 2011 році керівництво «Севастопольгазу», повідомило, що експлуатувати дюкер небезпечно.

За словами керівництва компанії, під водою він фактично висить без опор, тому що під час будівництва були допущені помилки: не було проконтрольовано стан засобів електрохімічного захисту дюкера, не побудовано майданчики для контролю стану електроізолювальних фланцевих з’єднань, що робить неможливим їхнє технічне обслуговування.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua