ЧЕРНІВЦІ

На одеському «Привозі» пролилася кров: підприємців б´ють і труять сльозогінним газом

0

На одеський ринок «Привоз» сьогодні прибули люди, що представилися співробітниками МНС, вимагаючи від підприємців звільнити прохід між рядами контейнерів від стендів з товаром

Про це у своєму блозі на «Думской» повідомляє редактора сайту Валерія Івашкіна.

Як повідомив підприємець Ігор, люди, що назвалися пожежними, не пускали у взуттєві ряди покупців, кричачи услід «Ідіть, тут пожежа!».

«Вони приїхали і кажуть, мовляв, так і так, якщо за годину не приберете свої стенди, приїде пожежна машина і просто переїде весь товар», - розповів підприємець.

За словами торговців, які працюють на «Привозі», таким чином адміністрація ринку мстить підприємцям за дії, вчинені в середу. Як відомо, тоді орендарі прогнали охоронців, які чергували біля опечатаних контейнерів. Підприємці переконані, що павільйони були опечатані незаконно, оскільки для цього потрібно рішення суду, і охорона не має права перешкоджати доступу до робочого місця.

За словами Ігоря, наразі на ринку відбуваються сутички між підприємцями та адміністрацією «Привозу».

Втім, за деякий час «пожежні» покинули ряди - як стверджують підприємці - після дзвінка з прокуратури.

Разом з тим, як повідомляють підприємці, у п´ятницю під стінами Приморського суду відбувся мітинг з вимогою не закривати кримінальну справу за фактом незаконного вилучення товару адміністрацією ринку. Після акції протесту торговці попрямували в адміністрацію «Привозу», щоб укласти нові договори оренди. Охорона ринку не пустила підприємців і застосувала силу.

«Охорона побила кількох людей, залила всіх сльозогінним газом. Дві жінки лежать на землі, викликали швидку. Міліція вже на місці. Що буде далі, я не знаю», - зізнався підприємець Олег.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua