ЧЕРНІВЦІ

Шевченко «заплатив» за участь у виборах 10 млн.

0

 

Володар «Золотого м´яча», другий номер у виборчому списку партії Наталії Королевської «Україна - Вперед!», Андрій Шевченко перерахував 10 млн. грн. на підтримку партії

 

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі партії з посиланням на заяву Шевченка, таким чином він робить свій внесок в оновлення української політики.

«Я зробив свій внесок у підтримку партії - це мій внесок в оновлення української політики. Я закликаю всіх, хто поділяє наші цінності, допомогти нашій партії», - зазначив Шевченко.

Як повідомляли «Коментарі», ЦВК зареєструвала 150 кандидатів в депутати Верховної Ради, висунутих партією «Україна - Вперед!» по загальнодержавному багатомандатному округу. Кандидатами зареєстровані й топ-5 списку - лідер партії Наталія Королевська, футболіст Андрій Шевченко, актор Остап Ступка, колишній міністр охорони здоров´я Ілля Ємець та ректор Київського національного лінгвістичного університету Роман Васько.

Нагадаємо, згідно з декларацією про доходи Шевченка, в 2011 році він отримав понад 13 млн. грн. доходу, з яких зарплата склала 25 тис. 90 грн. На рахунках у банках володар «Золотого м´яча» тримає 10 938 291 грн.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua