ЧЕРНІВЦІ

Папієв орглосив "рік доріг"

Наступний рік на Буковині стане роком доріг. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це голова облдержадміністрації Михайло Папієв заявив під час ефіру на одному з чернівецьких телеканалів.

«Цього року усі зусилля та державні кошти були спрямовані переважно на будівництво чи ремонт великих державних магістралей, позаяк ми приймали чемпіонат з футболу Євро-2012 - цитує слова голови ОДА прес-служба. - Втім, навіть за такого лімі­тованого фінансування, Чернівецька область отримала 67 млн. гривень на ремонт та утримання доріг».

Папієв повідомив, що найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт автодороги від Атак до Недобоївців в Хотинському районі, а наступного року - від державного кордону до Недобоївців та Новодністровська.

За словами Михайла Папієва, «оскільки дороги в області капітально не ремонтувались по 20-30 років, то відкладати далі цю нагальну роботу вже немає куди», тому наступного року ремонт і будівництво доріг в регіоні, причому не лише загальнодержавного, але й місцевого значення, стане пріоритетом у роботі крайової влади.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у травні голова обласної організації політичної партії "Фронт Змін" Максим Бурбак заявив, що "за будь-якого результату виборів, після 28 жовтня Папієва в Чернівцях не буде. У разі перемоги чи програшу, він поїде до Києва"

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua