ЧЕРНІВЦІ

Азаров хоче повернути обов’язковий медогляд у школи

0

Уряд розгляне можливість запровадження централізованого медогляду школярів у загальноосвітніх навчальних закладах

Про це прем´єр-міністр України Микола Азаров заявив під час спілкування з представниками батьківського комітету київської спеціалізованої школи №16, повідомили «Коментарям» у прес-службі уряду.

«Ми розглянемо можливість запровадження централізованого медогляду школярів у навчальних закладах, коли до школи приходитимуть лікарі і централізовано оглядатимуть усіх учнів», - сказав Азаров.

Крім того, він зазначив, що уряд значну увагу приділятиме фізичному вихованню школярів для того, аби діти росли здоровими. Зараз діти ведуть малорухливий спосіб життя та фактично увесь вільний час проводять за комп’ютером.

Також, за словами прем’єра, будуть внесені зміни до навчальних програм.

«Нам необхідно знайти баланс між тим величезним обсягом знань і фізичними можливостями дітей», - сказав Азаров.

Глава уряду вимагає від керівництва більше уваги приділяти позакласному навчанню та заохочувати дітей відвідувати різноманітні гуртки, спортивні секції. Зокрема, він вимагає від місцевого керівництва здешевити позакласне навчання.

Нагадаємо, з 2010 року постановою Уряду обов’язковий медичний огляд почав проводитись в школах. А вже з 2011 року було прийнято рішення проводити обов`язковий медичний огляд у присутності батьків і тільки у медзакладі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua